Szukaj ogłoszenia kategorie

GOLDEN RETRIEVER - zapowiedź miotu

Kontakt tel. 608 418 048
mail: betkamy2015@gmail.com
www.zlotaradosc.pl

Opis

Zapowiedź miotu – pod koniec października 2018 spodziewamy się w naszej małej rodzinnej hodowli narodzin szczeniaczków rasy Golden Retriever. Złota Radość to hodowla, która powstała z miłości do wyjątkowych psów jakimi są goldeny, gdzie pies jest przyjacielem i członkiem rodziny, gdzie wspólnie spędzamy każdą chwilę, gdzie dbamy o radość i dobrą zabawę dla wszystkich.

Przyszli rodzice pochodzą z uznanych linii Golden Retrieverów, są zdrowi i przebadani pod kątem chorób dziedzicznych.

LEO, Ch.PL. LAUTUS PRO CANE BONO Adsum (FCI) - jest przebadany pod kątem dysplazji (HD-A, ED 0/0), przebadane oczy - czyste i serce – w normie.

BEZA ZŁOTA ZAGRODA (FCI), przebadane stawy biodrowe i łokciowe pod kątem dysplazji (HD-A, ED 0/0), badanie oczu 2018 – czyste.

 

Poniżej znajdują się linki do międzynarodowej bazy rodowodów K9, w której znajdują się informacje dotyczące pochodzenia i zdrowia:

LEO – http://www.k9data.com/pedigree.asp?ID=456029

BEZA - http://www.k9data.com/pedigree.asp?ID=936718

 

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce – najstarszej polskiej organizacji kynologicznej i jedynej należącej do FCI – Międzynarodowej Federacji Kynologicznej– największej i uznawanej na całym świecie.   

Pieski będą gotowe do odbioru w  okresie Bożego Narodzenia 2018  - wszystkie szczeniaczki będą zaszczepione/odrobaczone stosownie do wieku, będą posiadały metryczkę Związku Kynologicznego z przydomkiem naszej hodowli niezbędną do wyrobienia rodowodu w ZKwP. Dla wszystkich maluchów przygotujemy wyprawkę na dobry początek w nowym domu ;)

Zależy nam, aby szczenięta z naszej hodowli znalazły ciepłe, przyjazne domy, gdzie będą mogły dorastać jak ich rodzice w rodzinnej atmosferze, dlatego zastrzegamy sobie prawo wyboru przyszłych właścicieli.

Zapraszamy na stronę naszej hodowli: www.zlotaradosc.pl

oraz na profil na Facebooku  https://www.facebook.com/zlotaradosc

Wszystkich zainteresowanych rezerwacją pieska zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez www lub fb.

Informacje dodatkowe

Rasa Golden Retriever
Przydomek ZŁOTA RADOŚĆ
Ojciec LAUTUS PRO CANE BONO Adsum
Matka BEZA ZŁOTA ZAGRODA
Data urodzenia pażdziernik 2018

Lokalizacja


Rzeszów, 35-326
Początek strony